CK ERBIA – POBYTY V ITÁLII
tel.: 542 214 140
e-mail: erbia@ckerbia.cz
po-pá 9.30-17.00
VENETO » CAORLE PORTO S. MARGHERITA

CAORLE PORTO S. MARGHERITA

Patří k největším přístavům sportovních jachet na severním Jadranu. Od Caorle je odděleno ústím řeky Livenza. U přístavu vzniklo postupně velké moderní letovisko, které nabízí široké sportovní vyžití, zábavu a pohodlí. Jsou zde tenisové kurty, minigolf, ping-pongové stoly, betonová dráha, fotbalové hřiště, půjčovny vodních šlapadel, windsurfingů, ale i bicyklů a šlapohybů, elektrických koloběžek, zábavný park pro děti s nafukovacími skluzavkami, kolotoče, autodráhy, betonová cyklistická stezka kolem pláže až do sousedního Duna Verde nebo kolem silnice až do Eraclea Mare. Samozřejmostí je řada obchodů, restaurací a pizzerií, kaváren a cukráren i s živou hudbou a tancem. Autobusové spojení umožňuje návštěvu nejen Caorle, ale i sousedních letovisek. Možnosti výletů jsou stejné jako z Caorle.
Vlakové nádraží San Stino di Livenza je dostupné místním autobusem.

CAORLE PORTO S. MARGHERITA

Villa San Marco

Villa San Marco se nachází v klidné části letoviska, cca 450m od pláže. Apartmány jsou umístěné ve vilkách s balkonem a zahrádkou a jsou vybavené TV, mikrovlnou troubou, pračkou a některé mají i venkovní gril. Ke každému apartmánu je přiděleno parkovací  místo.  

Galeone d‘ Oro

Residence Galleone se nachází v centrální, klidné části letoviska v blízkosti pěší zóny a přístaviště. Apartmány jsou útulně zařízeny a jsou vybaveny nábytkem, kuchyňským koutem, vlastním soc. zařízením a balkonem. Pláž je písečná vzdálená cca 350 m od rezidence s pozvolným...

Soggiorno Adriatico

Apartmánová rezidence Soggiorno Adriatico se nachází v centrální části letoviska Porto Santa Margherita cca 150 m od pláže. V blízkosti jsou obchody, bary a restaurace. Hostům je k dispozici výtah a parkoviště. Útulně zařízené apartmány s vlastním příslušenstvím a s terasou, všechny...

Jolly

Jolly je jednoduše zařízená residence cca 50 m od pláže. Klientům je dispozici výtah a parkování. Všechny apartmány jsou plně vybaveny a zařízeny. V každém z nich je vlastní koupelna, vybavený kuchyňský kout a u většiny a balkon nebo terasa.  

Ipiranga

Residence Ipiranga je umístěna v centru Porto Santa Margherita a zároveň nedaleko pláže. Klientům je k dispozici výtah a venkovní parkování. Apartmány jsou jednoduše zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV a balkonem, některé apartmány jsou s klimatizací. Z vyšších...

Villa Bissaboa

Komplexu řadových vilek s bazénem. Každá vilka má zahrádku a parkovací místo pro auto. V přízemí vilky je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jedním lůžkem, v patrech jsou 4 ložnice se 2 lůžky, dve  koupelny se sprchou, vilka má TV sat, klimatizaci ( za priplatek ) a pracku.

Cipresine

Komplex řadových vilek ve vzdálenosti 100 m od pláže v klidné vilkové části městečka. Apartmány jsou typu C6, mají jednu ložnici třílůžkovou, jednu ložnici dvoulůžkovou, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a s KK, koupelnu se sprchou, apartmán v přízemí má k dispozici zahrádku,...

Villa Manila

Vilka ve vzdálenosti 350m od pláže situovaná ve velmi klidném místě. Má 3 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj, kuchyni, velkou zahradu s krbem, parkovací místo pro auto. K vybavení vilky patří pračka.

Villa Gardenia

Vilka se nachází v malém komplexu vilek s bazénem ve vzdálenosti 400m od pláže  a 100m od centra města. Vilka je jednopodlažní - obývaci pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacim dvoulůžkem, ložnicí s manželským dvoulůžkem, ložnicí se dvěma postelemi nad sebou, koupelnu se sprchou. Vilka je...

Villa Prato Verde

Řadové vilky v klidné vilové části města vzdálené od pláže 150 – 200m. Vilky jsou typu D8(3,3,2,0) se zahrádkou a krbem. V přízemí je obývací pokoj, kuchyň, ložnice s manželským lůžkem a třetím lůžkem, koupelna s umyvadlem a WC. V 1. patře je ložnice s manželským dvojlůžkem,...

Villa Los Nidos

  Komplex vilek s bazénem a dětským hřištěm. Vilky jsou jednopatrové s předzahrádkou, v přízemí je obývací pokoj s kychyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, v 1. patře ložnice s manželským dvoulůžkem a ložnice se dvěma lůžky, koupelna, balkon. U vilky je parkovací místo...

Villa Grazia

V komplexu řadových vilek s velkým parkem se dvěma bazény (z nichž jeden je dětský) a s dětským hřištěm ve vzdálenosti 400m od moře. Každá vilka má 2 zahrádky - před a za vilkou s parkovacím místem pro auto. V přízemí vilky je obývací pokoj s kuchyňským koutem a spíže, v 1. patře je...

Villa Piscine

Je v komplexu vilek  cca 250m od pláže, má vlastní zahrádku s krbem a parkovacím místem pro auto. V přízemí obývací pokoj s kuch. koutem a s jedním lůžkem, v 1. patře manželská ložnice s terasou, pokoj s postelemi nad sebou a s dalším lůžkem, koupelna se sprchou.

Villa Bissona

Je v komplexu vilek s bazénem vzdáleném cca 100m od pláže. V přízemí je vchod do domu, v 1. patře obývací pokoj s kuch. koutem a jedním nebo dvěma lůžky a s terasou, ve 2. patře manželská ložnice s terasou, ložnice s postelemi nad sebou a s terasou, koupelna se sprchou,...

Villa Sandra

Umístěná v klidném místě ve vzdálenosti 150m od centra města a 300m od pláže. Vilka má velkou zahradu, je patrová, v přízemí je obývací pokoj s kuchyňským koutem a ě lůžky, v patře je ložnice s manželským dvojlůžkem, ložnice se 2 postelemi, koupelna, velký rohový balkon. Typ...

Residence Sole D´Oro

Residence má 6 poschodí, výtah a nachází se v klidné části Porta, cca 150 m od pláže. U rezidence je bazén pro dospělé a menší bazének pro děti, zahrada a parkoviště s vyhrazenými parkovacími místy. Apartmány jsou vkusně zařízeny s TV, balkónem. Na vyžádání apartmány s...

Chimere

Dům přímo u pláže, apartmány mají přidělené parkovací místo pro auto a v ceně zahrnuto využití slunečníku + 2 lehátek na pláži. Většina apartmánů má výhled na moře. Apartmány typu B4(2,2), C6(2,2,2).

Acapulco

Dům s bazénem a dětským bazénem ležící v centru města a cca 300m od pláže. Apartmány jsou prostorné s velkým balkonem, mají přidělené parkovací místo pro auto. Apartmány typu B4(2,2), B5(3,2), C6(2,2,2), C7(3,2,2).

Riello

Dům s bazénem situovaný v klidném místě ve vzdálenosti 150m od pláže a  cca 400m od centra města. Aparmány jsou typu B4(2,2), C6(2,2,2), některé v přízemí s předzahrádkou.

Ghirlandina

Dům umístěný v klidné zóně ve vzdálenosti 150m od pláže, má bazén a vlastní tenisový kurt. Apartmány typu B4(2,2), B5(3,2), C6(2,2P,2).

Nicesolo

Dům s bazénem situovaný v klidném místě ve vzdálenosti 100m od pláže a cca 200m od centra města. Aparmány jsou typu B4(2,2), B5(3,2), C6(2,2,2), některé v přízemí s předzahrádkou.

Cutter

Apartmánový dům s bazénem asi 140 m od moře v centru města. Apartmány typu:  B4-5(2-3,2), D8(2,2,2,2) s přiděleným parkovacím místem.

La Zattera

Apartmánový dům s bazénem asi 30 m od moře v klidné zóně. Apartmány typu: B4(2,2),  C6 (2,2,2) a přiděleným parkovacím místem.

Al Portesin

Dům s bazénem asi 80m od pláže a 100m od centra, má privátní parkoviště a výtah. Apartmány typu:  A3,  B4 (2,2),C5-6 (2,2,2), C6 (3,2,1).

Marco Polo

Apartmánový dům cca 50m od moře v klidné zóně. V přízemí domu je telefonní automat. Apartmány mají výhled na moře a přidělené parkovací místo. Apartmány typu: B5 (3,2), C6-7 (2-3,2,2).

Aurora, Alvorada

Domy vedle sebe oba s bazénem vzdálené cca 150 m od moře položené v klidném místě. Vzdálenost od centra města 100m. Apartmány typu A4, B4 (2,2), B4-5 (2-3,2), C6 (2,2,2).

Riviera

Dům je přímo u pláže a nedaleko centra města. Každý apartmán má v ceně využití slunečníku + 2 lehátek na pláži a parkovací místo pro auto. Apartmány typu B4(2,2).

Holiday

Apartmánový dům s bazénem asi 150 m od moře. Apartmány typu: A2, A4, B4 (2,2), B5 (3,2), C6-7 (3,2,2).

Margherita „70“ a Condor

Apartmánové domy přímo u soukromé pláže (k apartmánu slunečník + 2 lehátka). Přidělené parkovací místo pro auto, v přízemí telefonní automat. Z každého apartmánu je výhled na moře. Apartmány typu: A2, A4, B4 (2,2),  C6 (2,2,2).

Garden

Apartmánový dům cca 100m od moře s bazénem a přiděleným parkovacím místem. Apartmány typu: A4.

Miramare

Apartmánový dům v centru města cca 20m od pláže, od níž jej odděluje jen malý borový háj. Apartmány jsou s výhledem na moře, mají slunečník + dvě lehátka na pláži. Apartmány typu:  B4-5(2-3,2), C6 (2,2,2).

Livenza

Dům s bazénem vzdálený 30m od moře položený v klidném místě. Vzdálenost od centra města 100m. Apartmány typu A2, B4 (2,2).

Residence Lemene

Residence s bazénem situovaná ve vzdálenosti 150m od pláže v klidném místě. Rezidence má výtah a parkoviště, každý apartmán má přidělené parkovací místo, TV, velký balkon. Apartmány typu B4(2,2)

Residence Florida****

Residence leží přímo u pláže ve vzdálenosti cca 200m od centra letoviska. Obchody, bary a restaurace jsou přímo u residence. Residence má 8 podlaží, parkoviště, bazén 14 x 6,40m pro dospělé a pro děti, hydromasážní bazének, dětské hřiště a privátní pláž se slunečníky a lehátky pro...

Hotel Ambassador***

Hotel je situovaný v klidné zóně blízko centra a pár kroků od pláže, má bazén a privátní pláž se slunečníky a lehátky pro každý pokoj. Pokoje mají klimatizaci, TV sat., trezor, telefon, sociální zařízení se sprchou, balkonek. Snídaně probíhají formou švédských stolů, večeře...