CK ERBIA – POBYTY V ITÁLII
tel.: 542 214 140
e-mail: erbia@ckerbia.cz
po-pá 9.30-17.00
VENETO » CAORLE

CAORLE

Je městečko se starou rybářskou tradicí ležící asi 50 km severně od Benátek. Má pečlivě udržované historické centrum s románsko-byzantským dómem a zvonicí, úzkými uličkami, četnými malými náměstími, přístavem uprostřed města a množství stylových hospůdek a kaváren. Na historickou část navazují moderní ubytovací kapacity z jedné strany podél široké pláže Ponente s rušnější částí města, z druhé strany pak kolem široké půlkruhové pláže Levante. Pláže jsou písčité s pozvolným vstupem do moře a téměř v celé své několikakilometrové délce vybavené lehátky a slunečníky, sprchami, převlékacími kabinami, WC, skluzavkami a jinými atrakcemi pro děti, hřišti, půjčovnami vodních šlapadel atp. Kolem pláží je promenáda, v noci osvětlená, s četnými kavárnami. V části Ponente je široká třída s množstvím obchodů všeho druhu, velký přístav námořních jachet, několik kurtů, minigolf, parky s dětskými hřišti atd. V části Levante je velký aquapark, dětský ráj nafukovacích skluzavek a lunapark, každou sobotu rozsáhlé tržiště, autobusové nádraží, čerpací stanice, atd. Pro zpestření pobytu lze doporučit také projížďku turistickým vláčkem po Caorle, večerní vyjížďku lodí kolem pobřeží a vyjížďku lodí na pověstné laguny.

Napsali o nás : http://italie.svetadily.cz/clanky/Caorle-oblibene-pobyty-u-severoitalskeho-Jadranu

CAORLE

Hotel SERENA ***

Hotel se nachází přímo u pláže Levante v blízkosti centra města. Klientům je k dispozici recepce, restaurace, bar s terasou s výhledem na moře, Wi-Fi, půjčovna kol, bazén, welness, parkoviště a soukromá pláž. Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí,...

Hotel MARINA PALACE ****S

Hotel se nachází přímo u pláže Levante v blízkosti centra města. Klientům je k dispozici recepce, výtah, restaurace, bar, fitness, bazén, welness, soukromá pláž, parkoviště a pro děti miniclub a dětský koutek. Pokoje jsou vybavené SPR+WC, TV/SAT, trezorem, fénem, minibarem, klimatizací,...

Hotel AUSTRIA ***

Hotel se nachází v blízkosti pláže a kousek od centra města. Klientům je k dispozici recepce, restaurace, bar s terasou, výtah, soukromá pláž, Wi-Fi, půjčovna kol a parkoviště (za poplatek). Pokoje jsou vybavené SPR+WC, TV/SAT, trezorem, telefonem, klimatizací, Wi-Fi a některé s...

Gregorio Magno

Dům ve vzdálenosti 250 m od pláže a 250 m od historického centra. Dům je nově zrekonstruovaný, nemá výtah. Apartmány jsou pěkně a moderně zařízené, apartmán typu B5 je v 1. patře domu, má 3.lůžkovou ložnici a obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem  KK, má velký balkon,...

Apartmány Maria Ida

Nově zrekonstruovaný dům v samotném centru Caorle přímo u promenády kolem pobřeží. Dům má výtah a vlastní parkoviště. Apartmán je typu C6(2,2P,2) s balkonkem s výhledem na moře, ve vybavení apartmánu je klimatizace, pračka, TV, přidělené parkovací místo pro auto.   

Villa Zanon

Villa Zanon je dvourodinná vila s velkou zahradou ve vzdálenosti 400m od pláže. Kazdá vilka má 2 dvoulůžkové ložnice, obyvací pokoj s KK, koupelnu s WC a sprchou.

Dům Zefiro

Leží v části Spiaggia Ponente ( Via Quadrante ) v klidné zóně v blízkosti tenisových kurtů. Každý apartmán má TV a k dispozici přidělené parkovací místo pro auto, v domě je výtah a prádelna na žetony. Vzdálenost domu od pláže je ca 200m. Apartmány jsou typu B4(2,2,), B2(2,0), B3(3,0).

Residence Caravelle

Kompletně restaurovaná  residence na hlavní třídě Viale S.Margherita ve vzdálenosti 100m od pláže. Apartmány jsou moderně zařízeny, mají TV, klimatizaci a přidělené parkovací místo pro auto. Jsou typu B4(2,2) a C6(2,2,2).

Ex Cantinon

Dům vzdálený 100 m od pláže. Apartmány jsou prostorné typu D7(3,2,2,0) s klimatizací. Mají  jednu ložnici 3lůžkovou, dvě ložnice dvoůlužkové , obývací pokoj, balkon. V ceně parkovací místo a plážový servis.

Residence Roberta

Nová residence dokončená v průběhu sezóny 2009. Je vzdálená 150 m od pláže a 400m od historického centra Caorle. Apartmány mají moderní vkusné zařízení, klimatizaci, topení, TV LCD, pračku, velké terasy a apartmány v přízemí předzahrádku. Residence má parkoviště, velký bazén...

Residence Gran Madó

Nová residence otevřená v průběhu sezóny 2012, vzdálená od pláže 150m. Residence má bazén, apartmány jsou moderně zařízeny, mají  klimatizaci, TV LCD, mikrovlnnou troubou, jsou typu A4, B5(3,2), C7(3,2P,2).   Napsali o nàs :...

Residence Cristina

Nový komplex apartmánů se nachází 300m od pláže. V komplexu je bazén a dětský bazén. Apartmány typu A4, B5(3,2), C6(2,2,2), apartmány v přízemí se zahrádkou, v patře s balkonem. Apartmány mají klimatizaci.

Dům Delfino

Dům je umístěný v blízkosti tenisových kurtů a minigolfu ve vzdálenosti cca 200m od pláže (Via del Quadrante). Apartmány jsou standardně zařízeny, mají přidělené parkovací místo pro auto, jsou typu C6(2,2,2).

Dům Cristina

Dům je umístěný v blízkosti tenisových kurtů a minigolfu ve vzdálenosti cca 200m od pláže (Via del Quadrante). Apartmány jsou standardně zařízeny, mají přidělené parkovací místo pro auto, jsou typu B3(2,1).

Dům Holiday

Dům s bazénem situovaný cca 60m od pláže (Via della Meridiana) v bezprostřední blízkosti volné pláže. Apartmány jsou moderně a pěkně zařízeny, jsou typu A4, mají klimatizaci, plážový servis a parkovací místo pro auto v ceně.

Residence Stefania

Kompletně restaurovaná dvoupatrová residence na hlavní třídě Viale S.Margherita ve vzdálenosti 100m od pláže. Apartmány jsou moderně zařízeny, mají TV, klimatizaci a přidělené parkovací místo pro auto. Jsou typu B4(2,2) a C6(2,2,2).

Residence Selenis

Residence s bazénem a dětským bazénem umístěnými v rozlehlém parku. Vzdálenost residence od pláže je cca 150m. Apartmány jsou typu  A4,B4(2,2), C6(2,2,2), C6-7(2-3,2,2), mají přidělené parkovací místo pro auto.    

Residence Alessandro

Nová residence na Viale Quadrante ve vzdálenosti cca 200m od pláže. Apartmány jsou nově a moderně zařízeny, mají přidělené parkovací místo pro auto, všechny mají klimatizaci. Jsou typu A4, B4(2,2), C.

Villa Giuliana

Samostatná vila v klidné vilkové části Caorle. Má 3 dvoulůžkové ložnice a 2 lůžka v obývacím pokoji, kuchyňský kout a zahradu. Vzdálenost od moře je cca 300m.

Ville Amei

Řadové vilky (Via dello Scorpione) se 4 apartmány v přízemí a 2 apartmány v 1. patře. Apartmány v přízemí mají předzahrádku, v 1. patře balkón, jsou prostorné typu C5(2,2,1) nebo C5(3,2,0) s klimatizací, TV Sat., trezorem a parkovacím místem pro auto.  Vzdálenost od pláže je 200m.

Residence Maestrale

Nový dům postavený blízko historického centra v klidném místě, vzdáleném od moře cca 70m. Apartmány jsou komfortní, mají klimatizaci, TV SAT, garáž nebo kryté parkovací místo, trezor, balkon. Apartmány typu B4(2,2).

Stella D´Oro

Residence, která se nachzí 50 m od pláže a 5 minut od centra města. Apartmány mají balkón, TV. Některé jsou situované na hlavní třídu Viale S. Margherita a jiné zčásti nebo úplně do zadního traktu. Apartmány typu B4, a C6.

Onda Azzurra

Komplex apartmánů s výtahem je přímo u pláže (Via Timavo). Každý apartmán má přidělené parkovací místo pro auto, téměř všechny  mají výhled na moře. V domě je výtah. Apartmány typu B4(2,2), C5(2,2,1)

Duca degli Abruzzi

Apartmánový dům s výtahem a parkovištěm asi 30 m od pláže. (Piazza Marco Polo). Některé apartmány mají výhled na moře. Apartmány typu A4, B4(2,2),C6(2,2,2).

Ca´Vio

Dům s výtahem vzdálený cca 50m od pláže. Všechny apartmány mají TV a novou kuchyni. Apartmány typu  B3(2,1,),B4(3,1), C5(3,1,1).

Livenza

Dům s bazénem a soláriem vzdálený od pláže cca 200m. Apartmány jsou pěkně zařízené, mají TV a přidělené parkovací místo pro auto, jsou typu A4, B4(2,2).

Cristoforo Colombo

Moderní apartmánový dům ve vzdálenosti 30m od pláže a cca 900 m od historického centra města. Residence má na střeše bazén a dětský bazén, u bazénu solárium s lehátky a sprchami, má vlastní parkoviště. Obchody všech typů jsou v těsné blízkosti residence. Každý apartmán má balkon,...

Esperia

Apartmánový komplex s bazénem situovaný v klidné zóně, vzdálený od moře cca 250m. Každý byt má předzahrádku nebo balkon. Apartmány typu: B4-5(2-3,2), C6(2,2,2).

Villaggio Luna

Apartmánový komplex s bazénem, od moře vzdálen cca 100m. Apartmány mají balkon nebo předzahrádku, vetsina apartmánu má klimatizaci. Apartmány typu A4, B4-5(2-3,2), C6-7(2-3,2,2), vilky D8 (3,2,2,1). Napsali o nàs :...

Vespucci

Apartmánový dům je cca 30m od pláže. Všechny apartmány mají balkón, přidělené parkovací místo pro auto, některé mají laterální výhled na moře. Apartmány  A3-4, B4(2,2).

Panfilo

Apartmánový komplex cca 30m od pláže vybaven krytým i otevřeným parkovištěm, restaurací, pizzerií a obchody. Všechny apartmány mají balkon, klimatizaci, moderní zařízení a přidělené parkovací místo pro auto. Apartmány typu A4, B4-5(2-3,2), C6(2,2,2), D8 (2,2,2,2) Napsali o nàs :...

Hotel Cinzia **

Hotel Cinzia je situovaný na hlavnì ulici Viale S. Margherita ve vzdálenosti cca 50m od pláže. Hotel mà klimatizovaný sàl, kde se podává snídaně, výtah, TV místnost s barem a širokou terasu se zahradou plou růží. Pokoje hotelu mají koupelnu se sprchou a WC, klimatizací, telefon, TV. Snídaně...

Hotel Edera***

Hotel leží přímo u pláže (Piazza Marco Polo) v klidném místě v blízkosti tenisových kurtů a minigolfu. Restaurace hotelu je s panoramatickým výhledem na moře, je klimatizovaná a s barem, vedle ní je TV sál se satelitními programy, před hotelem je parkoviště, hotel má výtah s panoramickým...

Hotel Bellevue***

Hotel v těsné blízkosti pláže (Piazza A. De Gasperi) v klidné zóně. Hotel má klimatizovanou restauraci, TV sál, výtah, parkoviště a privátní pláž. Pokoje jsou kompletně renovované, rozdělené do 2 kategorií: Pokoje Comfort: s koupelnou a WC, balkonem, klimatizací, vysoušečem vlasů,...

Hotel Touring***

Hotel leží u pláže (Via A. Vespucci) v klidném místě ale v blízkosti obchodů a obchodní třídy. Hotel má bar, TV místnost, výtah, bazén, parkoviště, privátní pláž. Pokoje jsou klimatizované, mají TV, telefon a trezor. Snídaně probíhají v hotelu formou švédských stolů, večeře v...

Hotel Nederland***

Leží v polovině pláže Ponente (Via V. Alfieri) v klidném místě cca 80m od pláže. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, miniledničku, telefon, trezor a TV sat. Hotel má klimatizovanou restauraci, bar, TV sál, výtah, parkoviště a privátní pláž. Zdarma nabízí...