CK ERBIA – POBYTY V ITÁLII
tel.: 542 214 140
e-mail: erbia@ckerbia.cz
po-pá 9.30-17.00
SICILIA » Soukromý: TAORMINA » Apartmány Oleandro
WiFi Bazén Klimatizace Vlastní doprava

Apartmány Oleandro

Komplex apartmánů s bazénem v Recanati – lokalita Giardini Naxos ve vzdálenosti 3km od Taorminy. Tento komplex je umístěn v zeleni oleandrů a palem a obklopen kvetoucími keřy. Apartmány mají přidělené parkovací místo pro auto v areálu residence a zahrádku. Komplex Oleandro nabízí svým hostům pobyt v klidném místě, ale v blízkosti zábavy a možnosti nákupů – ve vzdálenosti 200m je restaurace a obchod s potravinami, ve vzdálenosti 500m od komplexu jsou pak obchody, banka, restaurace, bary atd., ve vzdálenosti 1km jsou pak tenisové kurty a možnost jízdy na koních. Písečná pláž je od komplexu vzdálená 150m.
Apartmány mají vytápění a klimatizaci za příplatek, v ceně jsou lůžkoviny a ručníky. Při příjezdu dostanou klienti balíček typických místních specialit na přivítanou.
Apartmán typu D6(2,2,2,0) – ze zahrádky je z jedné strany vchod do obývacího pokoje, z druhé strany pak do kuchyně, tyto jsou průchozí mezi sebou, v přízemí je také koupelna se sprchou. V 1.patře je ložnice s manželským dvojlůžkem a s balkonkem, ložnice s postelemi nad sebou a koupelna, v dalším podlaží je ložnice se 2 lůžky a koupelna.

Poptávka ubytování