CK ERBIA – POBYTY V ITÁLII
tel.: 542 214 140
e-mail: erbia@ckerbia.cz
po-pá 9.30-17.00
CALABRIA » CAPO VATICANO » Hotel MARINELLA ***
Speciální sleva Bazén Vlastní doprava

Hotel MARINELLA ***

Moderní hotel obklopený středomořskou vegetací a palmami leží v letovisku Ricadi, Capo Vaticano, a je situován zhruba 200 m od jedné z nejkrásnějších bílých písečných pláží Tyrhénského moře – Baia di Grotticelle. Vzdálenost od „Perly Kalábrie“, města Tropea, je 9 km.

Hotelový komplex je tvořen dvěma budovami. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace, bar, společenská místnost s televizí se satelitním příjmem. Lze využít parkoviště před hotelem. Součástí hotelu je venkovní bazén a samostatný dětský bazén.

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, vysoušeč vlasů). Pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, telefonem, televizí s příjmem satelitních kanálů, chladničkou. K pokojům náleží balkon s výhledem na moře. 

Stravování formou polopenze zahrnuje snídaně, které se podávají formou bufetu v hotelové restauraci, a večeře výběrem ze dvou jídel o dvou chodech, předkrm a obloha formou bufetu, bez nápojů.

V areálu hotelu lze využít tenisový kurt, minifotbal nebo stolní tenis.

Písečná pláž leží ve vzdálenosti asi 200 m od hotelu. Hosté mají na soukromé pláži s plážovým servisem k dispozici dvě křesílka a slunečník zdarma.

Poptávka ubytování