CK ERBIA – POBYTY V ITÁLII
tel.: 542 214 140
e-mail: erbia@ckerbia.cz
po-pá 9.30-17.00
SICILIA » GIOIOSA MAREA » Villa Marena – San Giorgio
WiFi Klimatizace Vlastní doprava

Villa Marena – San Giorgio

Dům ve vzdálenosti 50m od písčité pláže umístěný v krásné zahradě mezi olivami a eukalipty, které vytvářejí příjemný stín v horkých letních dnech. Z oken apartmánu a ze zahrady je možné obdivovat krásnou přírodní scenérii – krystalově čisté moře s ostrovy Eolie v dálce. Z druhé strany pak rámují pohled hory Přírodního parku Nebrodi se středozemní vegetaci .

V malé vzdálenosti od Villy Marena je živé městečko San Giorgo di Gioiosa Marea – starý rybářský přístav s množstvím barů, pizzerií a restaurací.

Villa je rozdělena na 2 apartmány, každý má svůj vlastní vchod. První apartmán má v příemí velký obývací pokoj s jídelním koutem, kuchyňským koutem  a koupelnou se sprchou. V 1.patře jsou dvě ložnice s manželským dvojlůžkem, jedna ložnice se dvěma lůžky a velká koupelna se sprchou. Tedy typ D6(2,2,2,0 se dvěma koupelnami ). Druhý apartmán má v přízemí obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem. V 1.patře má ložnici s manželským dvojlůžkem, ložnici se dvěma lůžky a koupelnu se sprchou. Tedy typ C4(2,2,0). Oba apartmány mají TV, Wi-Fi, varnou konvici, mikrovlnnou troubu. Každý apartmán má přidělené parkovací místo pro auto.
Vila se pronajímá pouze celá pro max. 10 – 11 osob s možností přistýlky.

Villa Marena je vzdálená cca 170 km od letiště Palermo a cca 160 km od letiště v Catania. Je možné domluvit transfer z letiště a zpět.

Ceník

Poptávka ubytování