CK ERBIA – POBYTY V ITÁLII
tel.: 542 214 140
e-mail: erbia@ckerbia.cz
po-pá 9.30-17.00
FRIULI – VENEZIA GIULIA » LIGNANO

LIGNANO

Je vyhledávaným turistickým centrem severního Jadranu především pro zvláštní přírodní podmínky, protože se rozkládá u bezmála 10km dlouhé písčité pláže na výběžku pevniny, oddělující moře od laguny Marano, ale také pro čistotu moře, za kterou získává Lignano pravidelně Modrou vlajku Evropské unie.
Lignano nabízí udržované pláže se slunečníky a lehátky, lunapark, zábavní park Gulliverlandia s mořským akváriem, dětský Juniorpark, vodní park Aquasplash, ZOO, velké golfové hřiště i minigolf, vyhlášené diskotéky, rušné obchodní třídy, kavárny, restaurace, pizzerie.
Město se dělí na tři části. Nejrušnější část s nesčetnými obchody a diskotékami se nazývá Lignano Sabbiadoro, klidnější část, ponořená v piniovém háji, s lunaparkem, Gulliverlandií a Aquasplashem je Lignano Pineta, nejklidnější část s převážně vilovou zástavbou v píniovém háji má název Lignano Riviera. Vlakové nádraží Latisana.

LIGNANO

Villa Schubert

Elegantní a prostorná vila situovaná v Lignano Riviera v klidném místě plném zeleně ve vzdálenosti 50m od pláže, se zahradou, parkovacím místem pro auto a garáží. Vila je typu E(2,2,2,2,0 se třemi koupelnami). Vilka má myčku na nádobí, pračku, mikrovlnnou troubu, TV, klimatizaci.

Residence Schubert

Pěkná residence ve vzdálenosti 50m m od pláže v Lignano Riviera. Residence je s bazénem a dětským bazénem umístěným v zahradě, s výtahem a s parkovacími místy pro auto. Některé apartmány mají klimatizaci ( za příplatek ). Apartmány typu A3, A4, B4(2,2), C5 (2,2,1).

Puerto Do Sol

Residence vzdálená 150m od pláže v Lignano Sabbiadoro, s bazény pro dospělé a pro děti, a s parkovištěm. Komplex tvoří dva domy – třináctipatrový a sedmipatrový, každý má výtah. Některé apartmány jsou s výhledem na moře nebo na lagunu. Apartmány typu A2, A4, B4(2,2).

Residence Spiaggia

Dům přímo u pláže přímo v centru Lignano Sabbiadoro. Dům má výtah, parkoviště do vyčerpání míst. Apartmány mají TV sat, jsou typu B4(2,2), C5(2,1,2), většina apartmánů má výhled na moře a klimatizaci  ( za příplatek ).

Residence La Torre

Sedmnáctipatrová residence s bazénem v klidném místě centra Lignano Sabbiadoro ve vzdálenosti 180m od pláže. Má vlastní parkoviště a výtah. Obchody všeho druhu v těsné blízkosti. Apartmány typu B4(2,2) , všechny apartmány mají balkon.        

Residence La Duna

Třináctipatrová residence s bazénem v klidném místě centra Lignano Sabbiadoro ve vzdálenosti 120m od pláže. Má vlastní parkoviště a výtah. Obchody všeho druhu v těsné blízkosti. Apartmány typu A3, B4(2,2) , všechny apartmány mají balkon.  

Residence Mediterraneo

Sedmipatrový dům nacházející se 100m od pláže v Lignano Sabbiadoro, v přízemí domu jsou obchody. Apartmány mají TV, některè výhled na moře, jsou typu C6(2,2,2).

Residence Cristallo

Residence s bazénem vzdálená 50m od pláže v Lignano Sabbiadoro. Apartmány mají TV a přidělené parkovací místo pro auto. Apartmány typu D7(2,2,2P,1), D8(2,2P+1,2P,1 s klimatizací a 2 balkony)

Residence Casa Mare

Dům ležící přímo u pláže v klidné zóně v blízkosti obchodních ulic Lignano Sabbiadoro. Dům má výtah, apartmány typu A2, A3, A4, B4, B5, C5, D8.

Residence Shakespeare

Residence s bazénem situovaná v klidném místě ve vzdálenosti 300m od pláže v Lignano Riviera. Apartmány byly kompletně renovované a jsou nově a moderně zařízeny. Apartmány typu A3, B4, C6(2,2,2).

Residence Althea

Pětipatrový komplex apartmánů s výtahem, recepcí, bazénem pro dospělé i děti. Je situovaný v zeleni blízko přístavu Marina 1 cca 550m od pláže a 300m od obchodní zóny. Všechny apartmány mají TV, dům má parkoviště. Apartmány typu B4(2,2), B5(3,2).

Residence Rubin

Dům s bazénem situovaný 100m od pláže a kousek od centra Lignano Riviera, kde je spousta barů, restaurací, supermarketů a obchodů. Bazén domu Rubin je v provozu od konce května do poloviny září, kolem bazénu jsou k dispozici lehátka. Každý apartmán má TV, trezor a parkovací místo...

Parco Hamingway

Komplex apartmánů umístěný v piniích ve vzdálenosti 800m od pláže. Hosté zde ubytovaní mají k dispozici bazén a dětský bazén, které jsou umístěny v zahradě a parkovací místo pro auto pro každý apartmán. Apartmány mají kávovar, fén a mikrovlnou troubu, některé také...

Hotel Soraya*** – ALL INCLUSIVE

Hotel byl renovován v r. 2000, je 150m od moře v zeleném parku Lignano Pineta. V budově je krytý vyhřívaný bazén 5 x 10m, sauna, hydromasáže, restaurace, bar a TV místnost, biliard, herna pro děti, v 5.patře je široká terasa s lehátky využívaná jako solárium, u hotelu je privátní...

Residence International

Residence s výtahem vzdálená 50m od pláže, z jedné strany výhled na moře, z druhé do piniového háje. Apartmány mají TV a přidělené parkovací místo pro auto, některé mají elektrický kávovar – apartmány typu A3, B4(2,2).

Residence La Zattera

Residence přímo vzdálená 10m od pláže a pár minut chůze od centra města Lignano Sabbiadoro. Má výtah a vlastní parkoviště, apartmány typu B4(2,2), B5(3,2), C6(2,2,2) , všechny mají balkon s bočním nebo s přímým výhledem na moře.