CK ERBIA – POBYTY V ITÁLII
tel.: 542 214 140
e-mail: erbia@ckerbia.cz
po-pá 9.30-17.00
FRIULI – VENEZIA GIULIA » LIGNANO

LIGNANO

Je vyhledávaným turistickým centrem severního Jadranu především pro zvláštní přírodní podmínky, protože se rozkládá u bezmála 10km dlouhé písčité pláže na výběžku pevniny, oddělující moře od laguny Marano, ale také pro čistotu moře, za kterou získává Lignano pravidelně Modrou vlajku Evropské unie.
Lignano nabízí udržované pláže se slunečníky a lehátky, lunapark, zábavní park Gulliverlandia s mořským akváriem, dětský Juniorpark, vodní park Aquasplash, ZOO, velké golfové hřiště i minigolf, vyhlášené diskotéky, rušné obchodní třídy, kavárny, restaurace, pizzerie.
Město se dělí na tři části. Nejrušnější část s nesčetnými obchody a diskotékami se nazývá Lignano Sabbiadoro, klidnější část, ponořená v piniovém háji, s lunaparkem, Gulliverlandií a Aquasplashem je Lignano Pineta, nejklidnější část s převážně vilovou zástavbou v píniovém háji má název Lignano Riviera. Vlakové nádraží Latisana.

LIGNANO

Residence La Torre

Sedmnáctipatrová residence s bazénem v klidném místě centra Lignano Sabbiadoro ve vzdálenosti 180m od pláže. Má vlastní parkoviště a výtah. Obchody všeho druhu v těsné blízkosti. Apartmány typu B4(2,2) , všechny apartmány mají balkon.        

Residence La Duna

Třináctipatrová residence s bazénem v klidném místě centra Lignano Sabbiadoro ve vzdálenosti 120m od pláže. Má vlastní parkoviště a výtah. Obchody všeho druhu v těsné blízkosti. Apartmány typu A3, B4(2,2) , všechny apartmány mají balkon.  

Residence Mediterraneo

Sedmipatrový dům nacházející se 100m od pláže v Lignano Sabbiadoro, v přízemí domu jsou obchody. Apartmány mají TV, některè výhled na moře, jsou typu C6(2,2,2).

Residence Cristallo

Residence s bazénem vzdálená 50m od pláže v Lignano Sabbiadoro. Apartmány mají TV a přidělené parkovací místo pro auto. Apartmány typu D7(2,2,2P,1), D8(2,2P+1,2P,1 s klimatizací a 2 balkony)

Residence Casa Mare

Dům ležící přímo u pláže v klidné zóně v blízkosti obchodních ulic Lignano Sabbiadoro. Dům má výtah, apartmány typu A2, A3, A4, B4, B5, C5, D8.

Residence Shakespeare

Residence s bazénem situovaná v klidném místě ve vzdálenosti 300m od pláže v Lignano Riviera. Apartmány byly kompletně renovované a jsou nově a moderně zařízeny. Apartmány typu A3, B4, C6(2,2,2).

Residence Althea

Pětipatrový komplex apartmánů s výtahem, recepcí, bazénem pro dospělé i děti. Je situovaný v zeleni blízko přístavu Marina 1 cca 550m od pláže a 300m od obchodní zóny. Všechny apartmány mají TV, dům má parkoviště. Apartmány typu B4(2,2), B5(3,2).

Residence Rubin

Dům s bazénem situovaný 100m od pláže a kousek od centra Lignano Riviera, kde je spousta barů, restaurací, supermarketů a obchodů. Bazén domu Rubin je v provozu od konce května do poloviny září, kolem bazénu jsou k dispozici lehátka. Každý apartmán má TV, trezor a parkovací místo...

Parco Hamingway

Komplex apartmánů umístěný v piniích ve vzdálenosti 800m od pláže. Hosté zde ubytovaní mají k dispozici bazén a dětský bazén, které jsou umístěny v zahradě a parkovací místo pro auto pro každý apartmán. Apartmány mají kávovar, fén a mikrovlnou troubu, některé také...

Hotel Soraya*** – ALL INCLUSIVE

Hotel byl renovován v r. 2000, je 150m od moře v zeleném parku Lignano Pineta. V budově je krytý vyhřívaný bazén 5 x 10m, sauna, hydromasáže, restaurace, bar a TV místnost, biliard, herna pro děti, v 5.patře je široká terasa s lehátky využívaná jako solárium, u hotelu je privátní...

Residence International

Residence s výtahem vzdálená 50m od pláže, z jedné strany výhled na moře, z druhé do piniového háje. Apartmány mají TV a přidělené parkovací místo pro auto, některé mají elektrický kávovar – apartmány typu A3, B4(2,2).

Residence La Zattera

Residence přímo vzdálená 10m od pláže a pár minut chůze od centra města Lignano Sabbiadoro. Má výtah a vlastní parkoviště, apartmány typu B4(2,2), B5(3,2), C6(2,2,2) , všechny mají balkon s bočním nebo s přímým výhledem na moře.