CK ERBIA – POBYTY V ITÁLII
tel.: 542 214 140
e-mail: erbia@ckerbia.cz
po-pá 9.30-17.00
DOLOMITI SUPERSKI » SAN MARTINO DI CASTROZZA

SAN MARTINO DI CASTROZZA

Středisko San Martino di Castrozza se nachází na hranici mezi Fleimtálskými Alpami a Dolomitami. Na středisko San Martino di Castrozza se vztahuje Dolomiti Superskipas.

Skiareál San Martino di Castrozza  se skládá ze tří částí: Na Col Verde najdeme cvičné sjezdovky, ne kterých si můžeme užít noční lyžování. Další dvě části jsou vzájemně propojeny a nabízejí červené a černé sjezdové tratě. V dolní části Malga Ces jsou mírnější svahy pro začátečníky. V Passo Rolle lze díky vysoké nadmořské výšce lyžovat již od začátku prosince až do konce dubna.

Skiareál nabízí modré a červené sjezdovky, pro pokročilé lyžaře a je zde jedna černá, která se táhne z vrcholku Tognazza.

Pro běžkaře jsou připraveny upravované běžecké tratě v Passo Rolle a přímo v městečku San Martino di Castrozza. Pro příznivce snowboardinku a freeridu má středisko k dispozici 2 snowparky. Středisko dále nabízí dvě lyžařské školy, dětské zábavné areály, ledové plochy pro bruslení, sportovní střediska, krytý bazén a saně s koňským potahem.

SAN MARTINO DI CASTROZZA